אודות

חברת אודי שערים הוקמה במטרה לספק פתרונות בהתאמה אישית ללקוחות בסקטור הפרטי והעסקי. אנו מתמחים בשערים חשמליים, גדרות, סככות, פרגולות ופתרונות נוספים – ומתחייבים בפניכם למחירים ללא תחרות. כמו כן, הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי במקצוענות. נציגי חברת אודי שערים יכולים להגיע אליכם כדי לכוון אתכם למוצר הנכון ולפתור את הבעיות הנפוצות עוד בשלב התכנון.

מה שמאפיין את חברת אודי שערים היא חווית רכישה משודרגת. אנחנו לא נספק לכם מוצר מדף אלא נעמוד לרשותכם לכל אורך תהליך הבחירה, העיצוב, ההתקנה והתפעול. יתרה מזאת, כל לקוח זוכה אצלנו להדמיה בתלת מימד.

 

למה להזמין מאתנו שערים חשמליים?

הדמיה היא הכלי העיקרי שבו אנו משתמשים על מנת לתאם מולכם ייצור, שיווק והתקנה של מגוון פתרונות בטיחות ואבטחה אסתטיים. בעזרת ההדמיה יתאפשר לכם לראות את הבית או החצר לפני ואחרי התקנת שערים חשמליים, כמו גם לכוון אותנו לדרישות ספציפיות. מעבר לכך, אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובהם גם באלומיניום כחול-לבן.

בחברת אודי שערים ממתינים לכם כל הפתרונות ללילות שקטים ומשפחה בטוחה. בסל המוצרים שלנו ישנם שערים חשמליים, גדרות אלומיניום, פרגולות אלומיניום וזכוכית, מעקות, סבכות לחצר אנגלית ועוד.

 

4 שלבים להשגת הפתרון המתאים עבורכם.

רוצים לבנות שערים חשמליים ופתרונות הצללה ואבטחה במחירים משתלמים? בעזרת 4 שלבים פשוטים נוכל לחדש עבורכם את הכניסה לחצר:

  • שלב ראשון: יצירת קשר עם המומחים של אודי שערים במספר 1700-700228, בפקס 076-5100510 או בכתובת המייל שלנו: udi.gates@gmail.com.
  • שלב שני: תיאום פגישה מול נציג החברה
  • שלב שלישי: מדידה מדויקת, הצעת מחיר והדמיה ממוחשבת
  • שלב רביעי: אישור הדמיה לתחילת הייצור ותיאום התקנה

תיק עבודות מכובד עומד לרשותכם כבר עכשיו באתר ובפייסבוק. אז אין סיבה לחכות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת, ונשמח לעמוד לרשותכם!

חברת אודי שערים – טלפון: 1700-700228, פקס: 076-5100510

חברת אודי שערים
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
קבלו הצעה

טלפון: 1700-700228

X
צור קשר